Günlük burç yorumları (17 Mart 2022)

Günlük burç yorumları (17 Mart 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 17 Mart 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Başak burcunda ilerliyor. Gördüğünüz şeyleri mükemmele kavuşturmak isteyebilirsiniz. Hizmet ile motive olurken aşırıya kaçmamaya özen gösterin. (MURAT İPEK / [email protected])
Koç İş ve sağlık konularında düzenlemeler gündeminizde. Kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.
Boğa Çocuklarınızla vakit geçirmek, hayatınızı düzene sokacak aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Çatışma istekliliğiniz olabilir, dikkat edin derim.
İkizler Mülkiyet konularında yeni gelişmeler olabilir. Ev/arsa alım satımı söz konusu olabilir.
Yengeç Sözcüklerinizi içinizden geldiği gibi kullanmak isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda biraz daha tutarlı ve gerçekçi olmanız gerekebilir.
Aslan Kişisel ve toplumsal değerleriniz üzerine düşünceler içinde olabilirsiniz. Hayatınıza nasıl yön vermek ve kim olmak istediğiniz kararı tamamen size ait.
Başak Umursamaz bir ruh halinde olabilirsiniz. Duygu durumunuzdaki dalgalanmalar sizi uygun kıyıya çıkmaya teşvik edebilir.
Terazi Hayatınızı dengelemek ben-biz, soyut-somut ayrımını yapmak için kendinizi geri çekebilirsiniz. Elde edeceğiniz kazanımlar sizi tatmin edebilir.
Akrep Bulunduğunuz çevrede başkalarının hayatlarına özenebilirsiniz. Başka ihtimalleri düşünmek size iyi hissettirebilir.
Yay İleriye yönelik adımlar atma isteği duyabilirsiniz. Etrafınız ve ailenizin beklentilerinden ziyade kendinizi gerçekleştirmeniz esas noktanız olmalı.
Oğlak Kendinizde şüphelendiğiniz hususlar sandığınız kadar büyük ve önemli olmayabilir. Üzerine giderek halledebileceğiniz, sizi içsel huzura kavuşturacak konular mevcut.
Kova Mali konular, yeni harcamalar söz konusu. Beklenmedik sürprizler gününüzü güzelleştirebilir.
Balık İlişkilerinizi düzenlemek için daha irdeleyici daha sorgulayıcı olabilirsiniz. İyileştirmek için hamlelerde bulunurken yapıcı olmaya özen gösterin.

Casino Oyna